inklusive Armlehnen
Stapelbaar max. 6 stoelen
Atmungsaktiv
Belastbar bis 150 kg
Top kwaliteit 5 jaar garantie
Plaats nemen en zich op zijn GEMAK VOELEN
- onderstel verchroomd
- stapelbaar (max. 6 stoelen)
Kwaliteitskenmerken:
- comfortabele, extra ergonomische polstering voor meer zitcomfort
- inclusief armleggers
- belastbaar tot 150 kg lichaamsgewicht
- comfortabele zitten vergemakkelijkt het dagelijkse werk
- stabiel metaalbuis 4-pootsonderstel, verchroomd
- rugleuning gepolsterd of met netrug
- beide modellen stapelbaar (tot 6 stuks) incl. stapelbescherming
afmetingen: RIVA 4
- hoogte 920 mm
- breedte 570 mm
- diepte 680 mm
- zithoogte 460 mm
- zitbreedte 460 mm
- zitdiepte 460 mm
- rugleuninghoogte 475 mm
- gewicht 10 kg
Extra lange gebruiksduur door belastbaar bekledingsstof:
- 100% polyester
- 100.000 schuurbewegingen
- EN 1021-1 sigarettengloed
| kleur: | zwart |
|---|---|
| hoogte: | 920 mm |
| breedte: | 570 mm |
| diepte: | 680 mm |
| onderstel: | 4-poot |
| onderstel kleur: | verchroomd |
| armleggers: | vaste armleggers |
| zithoogte: | 460 mm |
| zitbreedte: | 460 mm |
| zitdiepte: | 460 mm |
| rugleuninghoogte: | 475 mm |
| gewicht: | 10 kg |
| materiaaleigenschap: | duurzaam |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| scheurvastheid: | 100000 |
| brandveiligheid: | EN 1021-1 sigarettengloed |
| stapelbaar tot: | 6 Stück |
Variantenoverzicht
Bezoekers- en vergaderstoel RIVA 4
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.