Vergadertafel DESKIN LINE - onderstel verchroomd
3-laags kwaliteitsspaanderplaat, emissieklasse E1
Belastbar bis 100 kg
Top kwaliteit 5 jaar garantie
Voor vergaderingen met STRALENDE VOORUITZICHTEN
TOP KWALITEIT van DESKIN
Vergadertafels BASE-MODUL, onderstel chroom, tafel lichtgrijs, beuk, esdoorn en wit
Tablet melamine: lichtgrijs, beuk- of esdoorndecor Onderste: Chroom. Een tafelfamilie met een systeem - een veelvoud aan kleuren, flexibel in opstelmogelijkheden. Robuust prijsgunstig!
Multifunctionele tafels voor vergaderingen, in kantines, scholingsruimtes, als werktafel op kantoor.
Door de samenstelling van rechthoekige tafels met de trapeziumtafels heeft u tal van opstellingsmogelijkheden, zodat u een ruimte optimaal kan benutten. Het verchroomde DESKIN metalen onderstel zorgt voor een zeer mooie optiek en waardeert zo iedere vergaderruimte op. In combinatie met de hoogwaardige en krasbestendige tafelbladen kunnen we u een extreem lange gebruiksduur garanderen.
Technische gegevens
- 3-laags kwaliteitsspaanderplaat
- emissieklasse E1, oppervlak in krasbestendige melaminecoating,
- uitvoering in lichtgrijs, beuk- of esdoorndecor en wit
- tafelblad 19 mm dik
| hoogte: | 720 mm |
|---|---|
| diepte: | 800 mm |
| onderstel: | 4-poot |
| onderstel kleur: | verchroomd |
| materiaal onderstel: | staal |
| hoogteinstelbaar: | vaste hoogte |
| steldoppen: | ja |
| tafelbladdikte: | 19 mm |