Rolblokken MULTI M pro
Rolcontainer van professionele kwaliteit! Lades met hoogwaardige softclose en zelfintrekmechanisme, centraal afsluitbaar, slot met verwisselbare cilinder, H 600 x B 435 x D 600/800 mm
UVP
vanaf
€
399,-
Softclose - comfortabele sluitdempers
Kwaliteitsgetest
Made in Germany
Top kwaliteit 5 jaar garantie
De opbergkasten zijn de beste en meest veelzijdige collega’s op kantoor. Of het nu gaat om een verrijdbare opbergkast onder het bureau, een staande opbergkast om het bureauoppervlak te vergroten of een hoge opbergkast om werkplekken overzichtelijk in te richten. Ze zorgen voor orde op het bureau. Ze bieden volop ruimte voor werkmateriaal en persoonlijke spullen. Ze sluiten geruisloos en kunnen met een uitgebreid assortiment accessoires naar wens worden aangepast.
Uw voordelen
- corpus en ladefronten 18 mm dik, topblad 25 mm dik, in decorplaat met slijtvaste melamine coating
- incl. pennenlade in kunststof
- lades en hangmappenlade afsluitbaar, met lichtlopende metalen lades, zelfsluitsysteem en sluitdemping (Softclose), kantelbeveiliging, hangmappenlade bij diepte 800 mm volledig uittrekbaar
- slot met wisselcilinder, centraal afsluitbaar, 2 sleutels
- elegante volmetalen handgreep in aluzilver
- 4 hoogwaardige, lichtlopende wielen in zwart kunststof, voorste blokeerbaar
- TÜV-geteste veiligheig (GS-gecertificeerd)
| hoogte: | 600 mm |
|---|---|
| breedte: | 435 mm |
| uitvoering: | Rolblok |
| uitrusting: | metalen lades |
| wielen: | met wielen |
| slotsoort: | cilinderslot met wisselcilinder |
| blokkeerbare wielen: | ja |
| afsluitbaar: | ja |
| belastbaarheid per lade: | 25,00 kg |
| centraal afsluitbaar: | ja |
| kleur handgreep: | aluzilver |
| materiaal handgreep: | metaal |
| materiaal materiaallade: | kunststof |
| sluitdempers: | ja |
| uittrekbeveiliging: | ja |
| zelfsluitsysteem: | ja |
| Bureaumeubelprogramma: | PROFI MODUL - Holzmöbel |
3 varianten om uit te kiezen
€
24,90
Lade-indelingset | Lade-indelingset
Bestelnr.: 10290559
bestaande uit: 4 scheidingen 330 x 73 x 7 mm, 2 vakverdelers A5, 2 vakverdelers A6
3 varianten om uit te kiezen
€
52,90
Schuine verdelerset | Schuine verdelerset
Bestelnr.: 10290560
bestaande uit: 4 uittrekbare vakken DIN A4
3 varianten om uit te kiezen
€
37,90
ladeverdeler
Bestelnr.: 10295406
Tussenschot voor lade, zwart metaal, voor de onderverdeling van laden, geschikt voor ladeblokken met een breedte van 435 mm, breedte 332 x hoogte 73 x diepte 7 mm
€
9,50
Containeropzet
Bestelnr.: 55331341
metaal poedergelakt met binnen verdeling, hoogte 100 mm, voor containerbreedte 435 mm
6 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
53,-
Variantenoverzicht
Rolblokken MULTI M pro
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.