Hoogteverstelbare bureaus BASIC MULTI M pro
bureaublad 25 mm dik met 2 metalen kabeldoorvoerdoppen, T-poot onderstel aluzilver, elektromotorisch hoogteverstelbaar van 715-1205 mm, maximale belasting dynamisch: 80 kg, diepte 800 mm
UVP
vanaf
€
649,-
Elektromotorische hoogteverstelling
Ergonomische zit-/statafels
incl. blokkeerbeveiliging
Specialisten raden aan: 1/3 staan + 2/3 ziten
Top kwaliteit 5 jaar garantie
Zit-/sta bureautafels Basic
- bureaublad 25 mm dik met 2 metalen kabeldoorvoerdoppen,
- T-poot onderstel aluzilver, electromotorisch hoogteverstelbaar
- van 725-1195 mm, maximale
- belasting dynamisch: 80 kg,
- diepte 800 mm
2/3 ziten Specialisten raden aan - 1/3 staan
Ontdek gezondere werkplekken tegen een attractieve prijs
Breng beweging in uw bureau! In de praktijk bewezen hebben zich bureautafels met zit-/stafunctie.
Voert u 1/3 van uw werktijd staande uit en 2/3 zittend verhoogd uw aantoonbaar uw lichamelijke en mentale prestatie aan uw beeldschermwerkplek.
| diepte: | 800 mm |
|---|---|
| onderstel: | T-poot |
| onderstel kleur: | aluzilver |
| bladvorm: | rechthoek |
| materiaal onderstel: | staal |
| hoogteinstelbaar: | elektrisch/motorisch |
| ergonomie: | PLUS GOLD |
| kabeldoorvoerdoppen: | 2 Stück |
| hoogteinstelbaar van tot: | 715-1205 mm |
| Draagvermogen dynamisch: | 100 kg |
| Hefsnelheid: | 40 mm/s |
| steldoppen: | ja |
| Aanrijdbeveiliging: | ja |
| Bureaumeubelprogramma: | PROFI MODUL - Holzmöbel |
| Memory-handschakelaar: | ja |
| Motorgeluid max.: | 45 dB |
| min. stroomverbruik in stand-by: | 0,3 W |
| tafelbladdikte: | 25 mm |
Kabelslurf | aluzilver RAL 9006
Bestelnr.: 10264621
inclusief tafel-bevestiging en bodemplaat, capaciteit: tot 20 kabels. Lengte: 130 cm (gestrekt), aluzilver RAL 9006
3 varianten om uit te kiezen
€
49,90
CPU-houder MODUL | aluzilver RAL 9006
Bestelnr.: 10288959
voor towerbreedte 175 - 230 mm, metaal poedercoating, incl. montagemateriaal voor montage onder het tafelblad
3 varianten om uit te kiezen
€
74,90
Lade voor bureau
Bestelnr.: 55329797
Toebehoren lades voor bureaus diepte 800 mm, voor montage onder het tafelblad. Metaal, incl. inleg in bamboe,uittrekbare lengte 240 mm
3 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
109,-
Lade voor bureau - afsluitbaar, metaal
Bestelnr.: 55352485
Afsluitbare metalen organisatie lade voor montage onder het tafelblad, incl. volledig uittrekbare geleiders en viltmat in de lade, B 394 x H 47 x D 305 mm
2 varianten om uit te kiezen
€
149,-
Lade voor bureau - afsluitbaar, vilt
Bestelnr.: 55352487
Materiaalbak van 100% gerecycled polyester, B 360 x H 31 x D 328 mm, voor het opbergen van gereedschap, tablets en smartphones
2 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
34,90
Variantenoverzicht
Hoogteverstelbare bureaus BASIC MULTI M pro
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.