Hoogteverstelbare bureaus COMFORT MULTI M pro
Elektrisch in hoogte verstelbaar bureau - ergonomisch werken voor een gezonde rug. Hoogteverstelling met één druk op de knop van 640 - 1300 mm, T-poot frame in aluminium zilver, 2 synchroon geregelde elektromotoren, max. belasting 100 kg
UVP
vanaf
€
729,-
Elektromotorische hoogteverstelling
Ergonomische zit-/statafels
incl. blokkeerbeveiliging
Specialisten raden aan: 1/3 staan + 2/3 ziten
Onderstel: Kwaliteitsgetest
Top kwaliteit 5 jaar garantie
Ergonomisch werken voor een gezonde rug
Pas uw werkplek aan uw individuele behoeften aan. Met de elektromotorische zit/stabureaus van PROFI MODUL. Met één druk op de knop verandert u snel en gemakkelijk de hoogte van uw bureau en brengt u uw bewegingsapparaat in beweging. Deze dynamische verandering heeft een stimulerend effect op uw bloedsomloop en verhoogt daardoor uw prestatievermogen.
De voordelen voor de werknemer:
- Optimale ergonomie op de werkplek
- Individuele hoogteverstelling met één druk op de knop
- Activering van het cardiovasculaire en vegetatieve systeem
- de dynamische afwisseling tussen zittend en staand werken verbetert het welzijn en verhoogt de mentale prestaties
- Versterkt de rug en voorkomt houdingsmonotonie
De voordelen voor de werkgever:
- Verhoogde prestaties en efficiëntie
- Vermindering van het ziekteverzuim op lange termijn
- Kostenoptimalisatie door het delen van bureaus
- Verhoging van productiviteit en servicekwaliteit
Technische gegevens:
- 25 mm dik tafelblad, bekleed met melaminehars, met 3 mm dikke kunststof randen rondom
- 2 metalen kabeluitgangen in aluminium-zilver
- Stabiel stalen T-pootframe met tweetraps telescopische kolom, poedercoating in aluminiumzilver RAL 9006 of wit RAL 9016
- Traploze hoogteverstelling van 640-1300 mm via twee gesynchroniseerde elektromotoren
- incl. geheugen handset
- incl. aanrijdbeveiliging
- Dynamische belasting: tot 100 kg
- Maximale beenruimte dankzij frame zonder dwarsbalken
- Hefsnelheid: 39 mm/s
- Motorgeluid: <55 dB
- Minimaal stroomverbruik, slechts 0,3 W in stand-bymodus
| diepte: | 800 mm |
|---|---|
| onderstel: | T-poot |
| bladvorm: | rechthoek |
| materiaal onderstel: | staal |
| hoogteinstelbaar: | elektrisch/motorisch |
| ergonomie: | TOP |
| kabeldoorvoerdoppen: | 2 Stück |
| hoogteinstelbaar van tot: | 640-1300 mm |
| Draagvermogen dynamisch: | 100 kg |
| Hefsnelheid: | 40 mm/s |
| steldoppen: | ja |
| Aanrijdbeveiliging: | ja |
| Bureaumeubelprogramma: | PROFI MODUL - Holzmöbel |
| Memory-handschakelaar: | ja |
| Motorgeluid max.: | 45 dB |
| min. stroomverbruik in stand-by: | 0,3 W |
| tafelbladdikte: | 25 mm |
Kabelslurf | aluzilver RAL 9006
Bestelnr.: 10264621
inclusief tafel-bevestiging en bodemplaat, capaciteit: tot 20 kabels. Lengte: 130 cm (gestrekt), aluzilver RAL 9006
3 varianten om uit te kiezen
€
49,90
CPU-houder MODUL | aluzilver RAL 9006
Bestelnr.: 10288959
voor towerbreedte 175 - 230 mm, metaal poedercoating, incl. montagemateriaal voor montage onder het tafelblad
3 varianten om uit te kiezen
€
74,90
Lade voor bureau
Bestelnr.: 55329797
Toebehoren lades voor bureaus diepte 800 mm, voor montage onder het tafelblad. Metaal, incl. inleg in bamboe,uittrekbare lengte 240 mm
3 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
109,-
Lade voor bureau - afsluitbaar, kunststof
Bestelnr.: 55349032
Afsluitbare kunststof organisatie lade voor montage onder het tafelblad, incl. volledige uittrek en soft-close, B 430 x H 70 x D 410 mm
2 varianten om uit te kiezen
€
169,-
Lade voor bureau - afsluitbaar, vilt
Bestelnr.: 55352487
Materiaalbak van 100% gerecycled polyester, B 360 x H 31 x D 328 mm, voor het opbergen van gereedschap, tablets en smartphones
2 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
34,90
Variantenoverzicht
Hoogteverstelbare bureaus COMFORT MULTI M pro
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.