Sledestoelen LAS VEGAS
Ergonomisch en KLEURRIJK. Onderstel verchroomd, rug met netweefsel of polster. VE = 2 stuk
UVP
vanaf
€
169,90
Top kwaliteit 3 jaar garantie
Kwaliteitsgetest
Atmungsaktiv
Levering 48 uren
Made in Germany
Ergonomisch en KLEURRIJK
Kwaliteitskenmerken:
- gepolsterde kuipzit met afgeronde voorzijde voor comfortabel zitten
- ergonomisch gevormde rugleuning, keuze gepolsterd of met ademingsactief netweefsel
- voor uw gezondheid en veiligheid: GS-gecertificeerd
- in 7 verschillende kleuren verkrijgbaar
- sledeonderstel verchroomd, stapelbaar (max 2 stoelen)
- optioneel armleggers
- TOPKWALITEIT, daarom 5 jaar garantie
Gegevens:
Totaalhoogte 850 mm
Totaalbreedte 480 mm
Totaaldiepte 520 mm
Zithoogte 450 mm
Zitbreedte 480 mm
Zitdiepte 450 mm
Gewicht 9 kg
stofbekleding:
Extra lange gebruiksduur en duurzaamheid
stof: 100% polypropyleen
net: 100% polyester
40.000 schuurbewegingen
EN 1021-1 sigarettengloed
EN 1021-2 lucifers
| hoogte: | 850 mm |
|---|---|
| breedte: | 480 mm |
| diepte: | 520 mm |
| onderstel: | sledeonderstel |
| onderstel kleur: | verchroomd |
| armleggers: | zonder armleggers |
| rijverbinding: | zonder |
| ergonomie: | PLUS |
| zithoogte: | 450 mm |
| zitbreedte: | 480 mm |
| zitdiepte: | 450 mm |
| gewicht: | 9 kg |
| materiaaleigenschap: | duurzaam |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyprobyleen |
| scheurvastheid: | 40000 |
| stapelbaar tot: | 2 Stück |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
Armleggers voor bezoekersstoel LAS VEGAS
Bestelnr.: 30272342
verchroomd met zwart polyamide armopleggers
€
59,90
Set vilten glijders
Bestelnr.: 30285812
VE= 4 stuks, voor parket, steen, tegelvloer enz., in topkwaliteit voor optimale bescherming van uw vloer
€
12,90
Variantenoverzicht
Sledestoelen LAS VEGAS
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.