inklusive Armlehnen
Top kwaliteit 5 jaar garantie
Zitgenot met schwung
bezoekersstoel inclusief armleggers
Kwaliteitskenmerken:
- hoge en brede rug met geïntegreerde lendensteun voor extra comfort
- extra diep en ergonomisch zitvlak met knierol voor onvermoeibaar zitten
- sledestoel met stabiel staalbuisonderstel, verchroomd of aluzilver
Gegevens:
Zithoogte 450 mm
Zitbreedte 445 mm
Zitdiepte 585 mm
Rugleuninghoogte 530 mm
Gewicht 15 kg
bekledingsstof/netweefsel: Stof DESKIN1
extra slijtvast en duurzaam
met 50.000 schuubewegingen
(100% polyester)
| hoogte: | 995 mm |
|---|---|
| breedte: | 445 mm |
| diepte: | 585 mm |
| onderstel: | sledeonderstel |
| materiaal onderstel: | staal |
| armleggers: | vaste armleggers |
| rijverbinding: | zonder |
| ergonomie: | TOP |
| zithoogte: | 450 mm |
| zitbreedte: | 445 mm |
| zitdiepte: | 585 mm |
| rugleuninghoogte: | 530 mm |
| gewicht: | 15 kg |
| materiaaleigenschap: | hoogtebelastbaar |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| scheurvastheid: | 50000 |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
| ID-TÜV-GS: | 1.0E9 |
Variantenoverzicht
Bezoekersstoel D 30 met armleggers
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.