Made in Germany
Top kwaliteit 5 jaar garantie
Breng in uw alledaags kantoorwerk BEWEGING
- -360 ° swingeffect door een voeg in de stand - zorgt voor de versterking van de Rug
- traploze zithoogteverstelling
- zachte elastome-zool voor een stabiele stand, geschilt voor alle vloertypes
- Topkwaliteit, 5 jaar garantie
Gegevens:
- zithoogte 510-700 mm
- zitbreedte 350 mm
- zitdiepte 350 mm
- gewicht 7 kg
| hoogte: | 700 mm |
|---|---|
| breedte: | 400 mm |
| diepte: | 400 mm |
| onderstel: | rond voed |
| onderstel kleur: | zwart |
| zithoogte: | 510-700 mm |
| zitbreedte: | 350 mm |
| zitdiepte: | 350 mm |
| gewicht: | 6,8 kg |
Variantenoverzicht
Kantoorkrukken MOVE SIT DV 40
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.