inklusive Armlehnen
Gepatenteerde Body-Balance-Tec
Top kwaliteit 3 jaar garantie
Kwaliteitsgetest
Made in Germany
EEN GEZONDE RUG dankzij 3-dimensioneel bewegende zit
Kwaliteitskenmerken:
- voor meer beweging op de werkplek - fitness zit, 3D bewegend (Body-Balance-tec®)
- voor bijzonder zitcomfort zorgt de DESKIN speciale polstering
- rugondersteunend zitten door hoogwaardig synchroonmechanisme
- hoge rugleuning met hoogteverstel bare lendensteun
- voor uw gezondheid en veiligheid: GS-gecertificeerd, veiligheidsgasveer TÜV-getest
- traploze zithoogteverstelling
- incl. hoogteverstelbare armleggers
- stabiele kruisvoet, chroom
- zelfremmende wielen voor tapijtvloer, optioneel voor harde vloer
- incl. lastafhankelijk zelfremmende zwarte wielen voor tapijtvloer, optioneel bestelbaar : zwarte wielen voor harde vloer of grote, verchroomde universele wielen
Gegevens:
Zithoogte 420-550 mm
Zitbreedte 470 mm
Zitdiepte 480 mm
Rugleuninghoogte 580-640 mm
Gewicht 17 kg
Stof Basic G
extra lange gebruiksduur door extreem belastbaar netweefsel:
100% polypropylen
40.000 schuurbewegingen
EN 1021-1 sigarettengloed, EN 1021-2 lucifers
Symbolische weergave van stoelfuncties:
| hoogte: | 1050 mm |
|---|---|
| breedte: | 470 mm |
| diepte: | 480 mm |
| onderstel: | kruisvoet |
| onderstel kleur: | verchroomd |
| materiaal onderstel: | staal |
| hoofdsteun: | zonder hoofdsteun |
| armleggers: | verstelbare armleggers |
| wielen: | wielen voor tapijtvloer |
| zitdiepteverstelling: | nee |
| mechaniek: | Synchroon-mechanisme |
| zithoogte: | 420-550 mm |
| zitbreedte: | 470 mm |
| zitdiepte: | 480 mm |
| rugleuninghoogte: | 580-640 mm |
| gewicht: | 17 kg |
| materiaaleigenschap: | duurzaam |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyolefin |
| scheurvastheid: | 40000 |
| brandveiligheid: | EN 1021-1 sigarettengloed, EN 1021-2 lucifers |
| stoeleigenschappen: | Synchroon-Mechanisme |
| Lendensteun: | ja |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
Variantenoverzicht
Draaistoel SITNESS 50 – beweegbare zitting
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.