Statafel NERO
Bestelnr.:
40294102
Plaat MDF fineer / onderstel zwart gelakt. Totaalhoogte 1050 mm, totaaldiepte ø 600 mm, gewicht 10 kg.
UVP
€
229,90
Levering: binnen 10 werkdagen, franco gelijkvloers
Levering maandag t/m vrijdag
Top kwaliteit 3 jaar garantie
De zwart gelakte trompetvoet zorgt voor een hoge stabiliteit en een harmonieuze look. De sterke oppervlakken van de tafels (mdf gefineerd/zwart gelakt) garanderen een lange levensduur.
| kleur: | zwart |
|---|---|
| hoogte: | 1050 mm |
| breedte: | 600 mm |
| diepte: | 600 mm |
| onderstel: | rond voed |
| onderstel kleur: | zwart |
| verkoopeenheid: | stuk |
| diameter: | 600 mm |
| gewicht: | 10 kg |
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.