Barkruk LIDO
Bestelnr.:
30279183
Stabiel dankzij stabiele trompetvoet met comfortabele voetsteun, verchroomd. Onderhoudsvriendelijk zwart kunstleer voor hygiënische reiniging. Totale hoogte 815-1025 mm, totale diepte 485 mm, zithoogte 605-815 mm. Gewicht 7 kg. PU= 2 stuks
UVP
€
119,90
Levering: binnen 10 werkdagen, franco gelijkvloers
Levering maandag t/m vrijdag
Top kwaliteit 3 jaar garantie
Volg de actuele trend!
Modern en functioneel – praktisch voor alle inzetbereiken.
Deze barkruk en statafels zorgen voor een schitterende indruk.
De verchroomde trompetvoet verleent hoge stabiliteit en een harmonische optiek.
Of met vaste hoogte of hoogteverstelbaar – voor ieder gebruik het juiste.
Het onderhoudsvriendelijke materiaal van de barkruk en het ongevoelige tafeloppervlak (naar keuze gehard veiligheidsglas of melaminecoating) zorgen voor een lange levensduur.
| kleur: | zwart |
|---|---|
| hoogte: | 815 mm |
| breedte: | 485 mm |
| diepte: | 485 mm |
| onderstel: | rond voed |
| onderstel kleur: | verchroomd |
| verkoopeenheid: | stuk |
| zithoogte: | 605-815 mm |
| gewicht: | 7 kg |
| materiaaleigenschap: | hoogtebelastbaar |
| materiaalsamenstelling: | imitatieleder |
| hoogteinstelbaar van tot: | 815-1025 mm |
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.