Bezoekersstoel ISO NET, 3 ondersteelkleur
Stapelbare bezoekersstoel, frame met 4 poten van hoge kwaliteit in aluminium zilver, zwart of verchroomd. COMFORTABELE & ERGONOMISCHE ZITING dankzij ademende netrugleuning en ergonomische bekleding. Onze bestseller met nog meer comfort.
UVP
vanaf
€
94,90
Made in Europe
Atmungsaktiv
Stapelbaar max. 10 stoelen
Top kwaliteit 5 jaar garantie
COMFORTABEL & ERGONOMISCH ZITTEN door ademingsactief netweefselrug en comfortpolstering
Kwaliteitskenmerken:
- rug in ademingsactief netweefsel in de kleur zwart of grijs
- voor bijzonder zitcomfort zorgt de speciale bekleding
- extra lange gebruiksduur door hoogbelastbare bekledingsstof met 50.000 schuurbewegingen
- stabiel en breukvrije door binnenzitschaal in gelijmd beukenhout
- stapelbaar 4-poots onderstel uit stabiel staalbuis
Gegevens:
- Totalhoogte 820 mm
- Totalbreedte 545 mm
- Totaldiepte 565 mm
- Zithoogte 470 mm
- Zitbreedte 475 mm
- Zitdiepte 415 mm
- Gewicht: 5,7 kg
- stapelbaar: max 12 stuk
Materiaalen:
slijtvaste, brandvertragende bekledingsstof
Stofsamenstelling:
100% Polyester
Scheurvastheid:
50.000 schuurbewegingen
Brandveiligheid:
EN 1021-1 sigarettengloed
EN-1021-2 lucifers
| hoogte: | 820 mm |
|---|---|
| breedte: | 545 mm |
| diepte: | 565 mm |
| onderstel: | 4-poot |
| armleggers: | zonder armleggers |
| rijverbinding: | optionaal |
| ergonomie: | PLUS |
| zithoogte: | 470 mm |
| zitbreedte: | 475 mm |
| zitdiepte: | 415 mm |
| gewicht: | 5,7 kg |
| materiaaleigenschap: | hoogtebelastbaar |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| scheurvastheid: | 50000 |
| brandveiligheid: | EN 1021-1 sigarettengloed, EN 1021-2 lucifers |
| stapelbaar tot: | 10 Stück |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
Schrijftablet voor bezoekersstoel ISO | voor rechtshandigen
Bestelnr.: 30208038
slagvaste polyamid met geintegreerde pennengleuf. montage aan de rechterzijde. Hoogte 17 mm, breedte 375 mm, diepte 210-270 mm.
2 varianten om uit te kiezen
€
64,90
2 varianten om uit te kiezen
€
8,90
2 varianten om uit te kiezen
€
8,90
Schrijftablet voor bezoekersstoelen ISO, 4 poten
Bestelnr.: 30284680
Melamine lichtgrijs met verchroomde stoelverbinding. Hoogte boven zitting 255 mm, hoogte 25 mm, breedte 296 mm, diepte 523 mm
€
78,90
Set vilten glijders
Bestelnr.: 30251922
VE= 4 stuks. Voor parket, steen, tegels, enz. in topkwaliteit voor optimale vloerbescherming.
€
10,90
Schrijftablet voor bezoekersstoel ISO | voor linkshandigen
Bestelnr.: 30267427
slagvaste polyamid met geintegreerde pennengleuf. montage aan de rechterzijde. Hoogte 17 mm, breedte 375 mm, diepte 210-270 mm.
2 varianten om uit te kiezen
€
64,90
Variantenoverzicht
Bezoekersstoel ISO NET, 3 ondersteelkleur
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.