XXL-werkplaats-/werkkruk tot 200 kg, kunstleer
Bestelnr.:
20348501
Onderstel zwart met wielen, zitting bekleed met kunstleer zwart. Ø zitting 430 mm, zithoogte 465-595 mm. Gewicht 7 kg.
UVP
€
269,90
Levering: binnen 5 werkdagen, franco gelijkvloers
Levering maandag t/m vrijdag
Belastbar bis 200 kg
Top kwaliteit 3 jaar garantie
XXL-DELTA-V-werkkruk voor de meest uiteenlopende toepassingen en XXL-personen
De XXL-kruk heeft een stabiele kruisvoet met wielen voor harde vloeren, is vrij in hoogte verstelbaar (praktische ringhendel onder de zitting) en kan dus optimaal door de gebruiker worden afgesteld. Belastbaarheid getest tot 200 kg. Gasveer met zwarte afdekking. Zitting met onderhoudsvriendelijk kunstleer, zwart.
| kleur: | zwart |
|---|---|
| hoogte: | 595 mm |
| breedte: | 610 mm |
| diepte: | 610 mm |
| onderstel: | kruisvoet met wielen |
| onderstel kleur: | zwart |
| materiaal onderstel: | polyamide |
| wielen: | wielen voor harde vloer |
| verkoopeenheid: | stuk |
| zithoogte: | 465 mm |
| zitbreedte: | 430 mm |
| zitdiepte: | 430 mm |
| gewicht: | 8,5 kg |
| materiaalsamenstelling: | imitatieleder |
| scheurvastheid: | 100000 |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 200 kg |
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.