XXL-bureaustoel DV BIG PLUS BS 200 met armleggers
XXL-bureaustoel met armleggers, tot 200 kg belastbaar voor XXL-vereisten, hoogwaardig synchroonmechanisme en in diepte verstelbare, extra diepe, brede en comfortabel gestoffeerde zitring en rug – optioneel met hoofdsteun – voor topergonomie
UVP
vanaf
€
1.349,-
inklusive Armlehnen
Belastbar bis 200 kg
Kwaliteitsgetest
Made in Germany
Top kwaliteit 5 jaar garantie
Zitcomfort voor maximale XXL-eisen
Kwaliteitskenmerken:
- Actief en geconcentreerd werken, daarbij ontspannen zitten en het lichaam ontlasten – met het hoogwaardige synchroonmechanisme
- Aanbevolen maximale belastbaarheid tot 200 kg
- Ergonomisch en super comfortabele, exclusieve stoffering
- Hoogteverstelbare, extra brede rugleuning met geïntegreerde nek- en lendensteun
- Met verstelbare zitdiepte
- Voor uw gezondheid en veiligheid: Veiligheidsgasveer, TÜV-gekeurd
- Optioneel met geïntegreerde hoofdsteun verkrijgbaar
- Buitengewoon lange levensduur dankzij de zeer belastbare bekledingsstof met 150.000 martindale-toeren
- Lastafhankelijk geremde grote universele wielen voor zachte en harde vloeren
Afmetingen: zonder hoofdsteun
- Zithoogte 430-560 mm
- Zitbreedte 530 mm
- Rugbreedte 530 mm
- Zitdiepte 500-560 mm
- Rughoogte 640-710 mm
- Gewicht 27 kg
Afmetingen: met hoofdsteun
- Zithoogte 430-560 mm
- Zitbreedte 530 mm
- Rugbreedte 530 mm
- Zitdiepte 500-560 mm
- Rughoogte 710-880 mm
- Gewicht 28 kg
- Extra lange levensduur dankzij de zeer belastbare Bekledingsstof
- 100% polyester
- 150.000 martindale-toeren
| breedte: | 740 mm |
|---|---|
| diepte: | 480 mm |
| onderstel: | kruisvoet |
| onderstel kleur: | gepolijst |
| materiaal onderstel: | aluminium |
| armleggers: | verstelbare armleggers |
| wielen: | universele wielen |
| zitdiepteverstelling: | ja |
| mechaniek: | Synchroon-mechanisme |
| ergonomie: | PLUS |
| zithoogte: | 430 mm |
| zitbreedte: | 530 mm |
| zitdiepte: | 500 mm |
| materiaaleigenschap: | hoogtebelastbaar |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| scheurvastheid: | 150000 |
| Lendensteun: | ja |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 200 kg |
Variantenoverzicht
XXL-bureaustoel DV BIG PLUS BS 200 met armleggers
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.