Afwasbaar
Kwaliteitsgetest
Made in Germany
Top kwaliteit 5 jaar garantie
Kwaliteitskenmerken:
- synchroonmechanisme voor traploze instelling van zitvlaken rugleuningneiging
- zitneigingsverstelling om 12°
- polyamide kruisvoet zwart
- keuze uit lastafhankelijk geremde wielen voor harde vloer of glijders
- afgedekte veiligheidsgaslift
- TOPkwaliteit daarom 5 jaar garantie
Gegevens: A-TEC 20 met wielen voor harde vloer
Zithoogte 470-650 mm
Zitbreedte 450 mm
Zitdiepte 380-390 mm
Rugleuninghoogte 330-425 mm
Voetsteun neen
Gewicht 12 kg
Gegevens: A-TEC 20 met kunststof glijders
Zithoogte 455-630 mm
Zitbreedte 450 mm
Zitdiepte 380-390 mm
Rugleuninghoogte 330-425 mm
Voetsteun neen
Gewicht 11,5 kg
| kleur: | zwart |
|---|---|
| onderstel kleur: | zwart |
| materiaal onderstel: | polyamide |
| armleggers: | zonder armleggers |
| ergonomie: | PLUS |
| zitbreedte: | 450 mm |
| zitdiepte: | 380-390 mm |
| rugleuninghoogte: | 330-425 mm |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
Variantenoverzicht
Werkstoel A-TEC 20
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.