Werkplaats-/werkkruk – tot 120 kg belastbaar
Bestelnr.:
20348506
Werkplaats-/werkkruk, getest tot een belasting van 120 kg. Onderstel zwart met glijders, zitting bekleed met kunstleer zwart, vrij in hoogte verstelbaar (verstelring onder de zitting), Ø zitting 340 mm, zithoogte 425-555 mm. Gewicht 6 kg.
UVP
€
139,90
Levering: binnen 5 werkdagen, franco gelijkvloers
Levering maandag t/m vrijdag
Top kwaliteit 3 jaar garantie
Belastbar bis 120 kg
DELTA-V-werkkruk voor de meest uiteenlopende toepassingen
De kruk heeft een stabiele kruisvoet met glijders van zwarte kunststof, is vrij in hoogte verstelbaar (praktische ringhendel onder de zitting) en kan dus optimaal door de gebruiker worden afgesteld. Stoel gestoffeerd met onderhoudsvriendelijk kunstleer.
| kleur: | zwart |
|---|---|
| breedte: | 550 mm |
| diepte: | 550 mm |
| onderstel: | kruisvoet met polyamide glijders |
| onderstel kleur: | zwart |
| materiaal onderstel: | polyamide |
| wielen: | zonder wielen |
| verkoopeenheid: | stuk |
| zithoogte: | 390-520 mm |
| zitbreedte: | 340 mm |
| zitdiepte: | 340 mm |
| gewicht: | 5,5 kg |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyurethaan |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 120 kg |
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.