Werkplaats-/werkkruk, houten zitting en glijders
Bestelnr.:
20348505
Onderstel zwart met glijders, houten zitting. Ø zitting 340 mm, zithoogte 420-550 mm. Gewicht 5 kg.
UVP
€
119,90
Levering: binnen 5 werkdagen, franco gelijkvloers
Levering maandag t/m vrijdag
Top kwaliteit 3 jaar garantie
DESKIN-werkkruk voor de meest uiteenlopende toepassingen
De kruk heeft een stabiele kruisvoet, is vrij in hoogte verstelbaar en kan dus door elke gebruiker optimaal worden afgesteld.
| kleur: | beukdecor |
|---|---|
| breedte: | 550 mm |
| diepte: | 550 mm |
| onderstel: | kruisvoet met polyamide glijders |
| onderstel kleur: | zwart |
| materiaal onderstel: | polyamide |
| wielen: | zonder wielen |
| verkoopeenheid: | stuk |
| zithoogte: | 390-520 mm |
| zitbreedte: | 340 mm |
| zitdiepte: | 340 mm |
| gewicht: | 5 kg |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 120 kg |
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.