Top kwaliteit 3 jaar garantie
UV- en weerbestendig polypropylen
Stapelbaar max. 5 stoelen
UV-bestendig, kleurrijk - de beproefde klassieker - praktisch voor alle gebruiksgebieden.
Tijdloos mooi, uiterst comfortabel, gemakkelijk schoon te maken en ideaal voor elke kantine of cafetaria - maar ook als praktische vergaderstoel.
De praktische stoelen kunnen eenvoudig worden gestapeld en opgeborgen om ruimte te besparen.
Kwaliteitskenmerken:
- uiterst comfortabele zitschaal van UV- en weerbestendig polypropyleen, versterkt met glasvezel
- Extra stevige poten met kunststof glijdoppen
- Stapelbaar (tot 5 eenheden)
Afmetingen kuipstoel:
- Totale hoogte 775 mm
- Totale breedte 560 mm
- Totale diepte 555 mm
- Hoogte zitting 460 mm
- Breedte zitting 460 mm
- Zitdiepte 460 mm
- Gewicht 5 kg
| hoogte: | 545 mm |
|---|---|
| breedte: | 775 mm |
| diepte: | 550 mm |
| onderstel: | 4-poot |
| armleggers: | vaste armleggers |
| zithoogte: | 460 mm |
| zitbreedte: | 560 mm |
| zitdiepte: | 460 mm |
| rugleuninghoogte: | 775 mm |
| gewicht: | 5 kg |
| materiaaleigenschap: | UV- en weerbestendig |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyprobyleen |
| stapelbaar tot: | 5 Stück |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 150 kg |
Variantenoverzicht
Stapel-/schaalstoelen IBIZA PRO
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.
Andere klanten waren ook geïnteresseerd in dit