Standcontainers MULTI M pro
corpus hout, incl. materiaallade, metalen lades incl. sluitdempers en zelfsluitsysteem, slot met wisselkern, H 720 x B 435 x D 600/800 mm
UVP
€
579,-
Softclose - comfortabele sluitdempers
Kwaliteitsgetest
Made in Germany
Top kwaliteit 5 jaar garantie
Professionele kwaliteit
Uw voordelen
- Standcontainer ter vergroting van het werkoppervlak
- corpus en ladefronten 18 mm dik, topblad 25 mm dik, indecorplaat met slijtvaste melamine coating
- incl. pennenlade in kunststof
- lades en hangmappenlade afsluitbaar, met lichtlopende metalen lades, zelfsluitsysteem en sluitdemping (Softclose), kantelbeveiliging, hangmappenlade volledig uittrekbaar
- slot met wisselcilinder, centraal afsluitbaar, 2 sleutels
- elegante volmetalen handgrepen in aluzilver
- 4 hoogwaardige kunststof steldoppen, hoogteverstelbaar
- TUV-geteste veiligheid (GS-gecertificeerd)
| hoogte: | 720 mm |
|---|---|
| breedte: | 435 mm |
| uitvoering: | Staande ladeblok |
| uitrusting: | metalen lades |
| slotsoort: | cilinderslot met wisselcilinder |
| afsluitbaar: | ja |
| belastbaarheid per lade: | 25,00 kg |
| centraal afsluitbaar: | ja |
| kleur handgreep: | aluzilver |
| materiaal handgreep: | metaal |
| materiaal materiaallade: | kunststof |
| sluitdempers: | ja |
| steldoppen: | ja |
| uittrekbeveiliging: | ja |
| zelfsluitsysteem: | ja |
| Bureaumeubelprogramma: | PROFI MODUL - Holzmöbel |
3 varianten om uit te kiezen
€
24,90
Lade-indelingset | Lade-indelingset
Bestelnr.: 10290559
bestaande uit: 4 scheidingen 330 x 73 x 7 mm, 2 vakverdelers A5, 2 vakverdelers A6
3 varianten om uit te kiezen
€
52,90
Schuine verdelerset | Schuine verdelerset
Bestelnr.: 10290560
bestaande uit: 4 uittrekbare vakken DIN A4
3 varianten om uit te kiezen
€
37,90
ladeverdeler
Bestelnr.: 10295406
Tussenschot voor lade, zwart metaal, voor de onderverdeling van laden, geschikt voor ladeblokken met een breedte van 435 mm, breedte 332 x hoogte 73 x diepte 7 mm
€
9,50
Containeropzet
Bestelnr.: 55331341
metaal poedergelakt met binnen verdeling, hoogte 100 mm, voor containerbreedte 435 mm
6 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
53,-
Variantenoverzicht
Standcontainers MULTI M pro
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.