Garderobestaander PARRITA
Bestelnr.:
50278876
H 1800 x B 500 x D 500 mm, zwart
UVP
€
82,90
Levering: binnen 10 werkdagen, franco gelijkvloers
Levering maandag t/m vrijdag
Levering 48 uren
Top kwaliteit 5 jaar garantie
- 8 haken
- Extra stabiel: zuil en voet in metaal poedergelakt
- stabiel dankzij 4-pootsonderstel
- H 1800 x B 500 x D 500 mm
- gewicht 7,4 kg
- gedemonteerd, eenvoudige zelfmontage
| kleur: | zwart |
|---|---|
| hoogte: | 1800 mm |
| breedte: | 500 mm |
| diepte: | 500 mm |
| verkoopeenheid: | stuk |
| diameter: | 500 mm |
| aantal haken: | 8 |
| gewicht: | 7,4 kg |
10 Kleerhanger kunststof
Bestelnr.: 50275526
uit hoogwaardig kunststof, zwart, B 450 mm, VE = 10 st.
alleen
€
5,69
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.