Buereustoel RACE - synchroonmechanisme
kruisvoet zwart, armleggers optioneel bestelbaar
UVP
vanaf
€
339,-
optioneel armleggers
Top kwaliteit 3 jaar garantie
Afwasbaar
Kwaliteitsgetest
Kwaliteitsgetest
Made in Germany
ONDERHOUDSVRIENDELIJK, EN AFWASBAAR met softex-bekleding
Kwaliteitskenmerken:
- synchroomechanisme geeft u een uitstekende steun in de rug
- extra lange gebruiksduur door extreem slijtvaste, onderhouds vriendelijke Softex-bekleding met 100.000 schuurbewegingen
- vormschuimpolstering voor meer zitcomfort
- de anatomisch gevormde rugleuning laat zich in de hoogte instellen en past zich zo perfect aan uw rug aan
- voor uw gezondheid en veiligheid: GS-gecertificeerd, veiligheidsgasveer TÜV-getest
- voor uw bijzonder zitcomfort zorgt een lendensteun
- ergonomisch gevormde kuipzit
- optioneel met multifunctionele hoofdsteun, in hoogte en neiging verstelbaar
- polyamide kruisvoet zwart
- zelfremmende wielen voor tapijtvloer, optioneel voor harde vloer
Gegevens:
Zithoogte 420-530 mm
Zitbreedte 500 mm
Zitdiepte 470 mm
Rugleuninghoogte 620-680 mm
Gewicht: 16 kg
Extra lange gebruiksduur door slijtvaste bekledingsstof:
80% katoen, 20% polyurethaan
(coating met afwasbaar PU-oppervlak)
100.000 schuurbewegingen
Symbolische weergave van stoelfuncties:
| hoogte: | 1000 mm |
|---|---|
| breedte: | 500 mm |
| diepte: | 470 mm |
| onderstel: | kruisvoet |
| onderstel kleur: | zwart |
| materiaal onderstel: | polyamide |
| armleggers: | zonder armleggers (optioneel) |
| wielen: | wielen voor tapijtvloer |
| zitdiepteverstelling: | nee |
| mechaniek: | Synchroon-mechanisme |
| ergonomie: | PLUS |
| zithoogte: | 420-530 mm |
| zitbreedte: | 500 mm |
| zitdiepte: | 470 mm |
| rugleuninghoogte: | 620-680 mm |
| gewicht: | 16 kg |
| materiaaleigenschap: | afwasbaar |
| materiaalsamenstelling: | 80% katoen, 20% polyurethaan |
| scheurvastheid: | 100000 |
| stoeleigenschappen: | Synchroon-Mechanisme |
| Lendensteun: | ja |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
In de hoogte Hoogteverstelbare armleggers
Bestelnr.: 20268470
breedte 90 mm, 60 mm hoogteverstelbaar. 1 VE = 2 stuk.
€
69,90
Zachte wielen voor harde vloeren
Bestelnr.: 20261527
VE = 5 stuks, zwart (bijv. parket, steen, tegels, enz.)
€
19,90
Variantenoverzicht
Buereustoel RACE - synchroonmechanisme
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.