Bezoekersstoel kunstleder, 3 onderstelkleur
Stapelbare bezoekersstoel, frame met 4 poten van hoge kwaliteit in aluminium zilver, zwart, verchroomd. Voor perfecte hygiëne met afwasbare kunstlederen bekleding
UVP
vanaf
€
74,90
Made in Europe
Afwasbaar
Stapelbaar max.12 stoelen
Top kwaliteit 5 jaar garantie
DE BESTE IN ZIJN CATEGORIE ook met afwasbare kunstleder bekleding
Bezoekersstoelen ISO Lederoptiek
Kwaliteitskenmerken:
- voor uw gezondheid en veiligheid: GS-gecertificeerd
- onvermoeibaar zitten door bijzondere kwaliteitspolstering van zit en rugleuning
- bijzonder robuust door een stabiel en stapelbarar onderstel in verchroomd, zwart or aluzilver (inclusivef polyamide vloerbeschermers)
- passende rijverbinding optioneel verkrijgbaar
- TOPKWALITEIT, daarom 5 jaar garantie
- stapelbaar (max. 12 stoelen)
Gegevens:
- Totaalhoogte 820 mm
- Totaalbreedte 530 mm
- Totaaldiepte 560 mm
- Zithoogte 480 mm
- Zitbreedte 470 mm
- Zitdiepte 420 mm
- Rugleuninghoogte 340 mm
- Gewicht 6 kg
| hoogte: | 820 mm |
|---|---|
| breedte: | 530 mm |
| diepte: | 560 mm |
| onderstel: | 4-poot |
| armleggers: | zonder armleggers |
| rijverbinding: | optionaal |
| ergonomie: | PLUS |
| zithoogte: | 480 mm |
| zitbreedte: | 470 mm |
| zitdiepte: | 420 mm |
| rugleuninghoogte: | 340 mm |
| gewicht: | 6 kg |
| materiaaleigenschap: | afwasbaar |
| stapelbaar tot: | 10 Stück |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
Schrijftablet voor bezoekersstoel ISO | voor rechtshandigen
Bestelnr.: 30208038
slagvaste polyamid met geintegreerde pennengleuf. montage aan de rechterzijde. Hoogte 17 mm, breedte 375 mm, diepte 210-270 mm.
2 varianten om uit te kiezen
€
64,90
2 varianten om uit te kiezen
€
8,90
Schrijftablet voor bezoekersstoelen ISO, 4 poten
Bestelnr.: 30284680
Melamine lichtgrijs met verchroomde stoelverbinding. Hoogte boven zitting 255 mm, hoogte 25 mm, breedte 296 mm, diepte 523 mm
€
78,90
Set vilten glijders
Bestelnr.: 30251922
VE= 4 stuks. Voor parket, steen, tegels, enz. in topkwaliteit voor optimale vloerbescherming.
€
10,90
Schrijftablet voor bezoekersstoel ISO | voor linkshandigen
Bestelnr.: 30267427
slagvaste polyamid met geintegreerde pennengleuf. montage aan de rechterzijde. Hoogte 17 mm, breedte 375 mm, diepte 210-270 mm.
2 varianten om uit te kiezen
€
64,90
Variantenoverzicht
Bezoekersstoel kunstleder, 3 onderstelkleur
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.